1. Úvodní stránka
  2. Aktuality
  3. Vážení rodiče

Vážení rodiče

Vážení rodiče,

srdečně Vás zdravíme a posíláme sluníčkový úsměv. Bohužel, vzhledem k nelehké situaci nemůžeme být spolu v naší mateřské škole, a tak bychom Vás rády oslovily, alespoň přes naše webové stránky.

Umíme si představit, jak je těžké pro děti, být bez svých kamarádů. Pro rodiče potom zabavit doma děti a ještě přitom zvládnou spoustu dalších povinností. Proto jsme pro Vás připravily některé odkazy na webové stránky a naše pracovní listy, kde najdete různé inspirace na procvičování dovedností a znalosti dětí, na hry i tvořivé aktivity. V nabídce kategorií si otevřete odkaz na Třídy. Poté si již otevřete podle názvu svoji třídu. Můžete se podívat i na nabídku jiných tříd a určitě se nebudou kolegyně z jiných MŠ zlobit, když se podíváte i na jejich odkazy. :) . Pracovní listy, obrázky i výrobky si schovávejte, ať se po návratu do školky můžete pochlubit, co jste všechno zvládli. Děti si mohou vybrat, co si zařadí do svého portfolia.

Maminky, snažte se dětem zachovat stejný denní režim, na který si již ve školce přivykly. Hodně s dětmi mluvte, čtěte si pohádky, dělejte věci společně, ale nechte také dítě, ať je samo se sebou. Trénujte samostatnost dětí při hygieně, oblékání i jídle. 

Ani pro nás to není jednoduchá situace. Paní školnice, uklízečka i kuchařky uklízí a dezinfikují celou školku, perou, žehlí.... . Paní učitelky pomáhají s úklidem, připravují si pomůcky, pilně studují nebo pomáhají se šitím roušek. Všechny se připravujeme na návrat dětí a věříme, že to bude co nejdříve. 

Vám všem přejeme hodně zdravíčka, a kdybyste cokoliv potřebovali, můžete napsat na email MŠ nebo zavolejte.

Zdraví "dospěláci" z Klíčku.

 

NEWSLETTER

Přihlaste se k odběru novinek a budete informovaní o dění v naší školce.

Zřizovatel školy
Podporuje nás
Kancelář ředitelky
a ekonomky školy:
Náměstí 73/9 (Obecník),
Velké Meziříčí
Nahoru