1. Úvodní stránka
  2. Aktuality
  3. Nový vzkaz pro rodiče dětí z Kočiček

Nový vzkaz pro rodiče dětí z Kočiček

Milí rodiče, 

z technických důvodů a také vzhledem k tomu, že se situace s nákazou nijak nelepší, přehodnotili jsme termín 30.3. 2020 určený k předávání dětských portfolií a pracovních listů, který tímto rušíme. O novém termínu Vás budeme včas informovat. Sledujte naše třídní webové stránky. Pokud budete mít nějaké individuální dotazy, můžete je zasílat na náš třídní mail - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , rádi Vám odpovíme. Děkujeme za pochopení a přejeme pevné nervy a hlavně zdraví. Paní učitelky z Kočiček

 

NEWSLETTER

Přihlaste se k odběru novinek a budete informovaní o dění v naší školce.

Zřizovatel školy
Podporuje nás
Kancelář ředitelky
a ekonomky školy:
Náměstí 73/9 (Obecník),
Velké Meziříčí
Nahoru